Zwroty i reklamacje

Szanowni Państwo,

kupując w sklepie moondeer.pl macie możliwość ZWROTU bądź  WYMIANY zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Zwracany, wymieniany lub reklamowany towar należy odesłać na adres:

MIO Natalia Gorgol-Grudzińska

ul. Bajeczna 5/8
52-200 Wysoka

Prosimy pamiętać o zachowaniu dowodu nadania przesyłki.

Każda przesyłka zwrotna musi zawierać:

  • DOKUMENT SPRZEDAŻY (paragon, potwierdzenie przelewu) 
  • imię i nazwisko    
  • numer zamówienia    
  • opis niezgodności towaru z umową (w przypadku reklamacji)    
  • datę zakupu    

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (MoonDeer) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (prosimy o podanie imienia i nazwiska, danych do kontaktu, numeru zamówienia, powodu reklamacji oraz dokumentu potwierdzającego zakup towaru).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyjątkiem kosztów dostawy i dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres MoonDeer ul. Bajeczna 5/8, 52-200 Wysoka, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Szczegóły dotyczące ZWROTU, WYMIANY i REKLAMACJI produktów znajdą Państwo w REGULAMINIE SKLEPU.

 

W razie wątpliwości, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl